כירורגיה הפלסטית

פרופסור אייל וינקלר

תחום הכירורגיה הפלסטית הנו תחום רחב היקף שדורש מקצועיות, ניסיון רב, תשומת לב וכמויות של מקצועיות לצד שאיפה להוציא כל לקוח מרוצה עד כמה שניתן, ולו כי גם אם לא מדובר בניתוח מציל חיים, הרי שמדובר בניתוח שעשוי להשפיע באופן ישיר על המהות של כל אחד מאתנו, על תחושת הביטחון, על תחושת הסיפוק ועל היכולת להעז לחיות את החיים שראויים עבורנו. אי לכך, מי שיבקש מראש לצאת שבע רצון, להיות נינוח שהוא נמצא בידיים טובות וליהנות מהידיעה שהוא עומד לפני תוצאה טובה, ישמח להכיר את פרופסור אייל וינקלר!

היד שמאחורי הקלעים

כל מי שבודק מעט אודות כירורגיה פלסטית עשוי למצוא שם אחד שחוזר על עצמו, כלומר עשוי למצוא המלצות רבות וחמות על פרופסור אייל וינקלר. פרופסור וינקלר הוא האיש שעומד בראש קליניקת "וינקלר קליניק" – מרכז מומחים שעוסק בכול הנוגע לתחום שחזור ורפואה אסתטית, כאשר עבור כל תחום שנוגע לכירורגיה פלסטית ניתן למצוא בקליניקה מומחה ייעודי, כך שכל פציינט שמגיע מקבל את הטיפול הטוב ביותר מעת הרופא המוביל ביותר, כאשר על הכול מנצח פרופסור אייל וינקלר באופן מושכל, שקול, מקצועי ואיכותי.

שם דבר

 פרופסור אייל וינקלר הידוע כשם דבר בתחום? ובכן את דרכו המקצועית החל פרופסור וינקלר בבית החולים שיבא, כאשר בשנת 2011 הוא כבר החל לנהל את יחידת הכוויות ואת המחלקה לכירורגיה. לאורך השנים במקצוע וינקלר עזר למאות מטופלים, אם באמצעות ניתוחי שיחזור עבור החלמה מכוויה ואם באמצעות ניתוחי שיחזור לאחר פגיעה מטראומה. כמו כן, לצד העובדה שפרופסור אייל וינקלר ניהל את שתי המחלוקות  בין השנים 2011 – 2015, הרי שהוא גם כיהן כיושב ראש איגוד הפלסטיקאים בישראל בין השנים 2005 – 2009. מכאן שלאורך השנים השתרש מעמדו, כך שכיום ידוע לכל שאם יש בעיה, אם יש צורך בהתייעצות, או אם מבקשים אחר הטיפול המבטיח ביותר – הרי שיש לפנות אל פרופסור אייל וינקלר!

פעילות הומניטרית

מבקשים פירוט יותר נרחב אודות הניתוחים שהוא מבצע? הוא מומחה בארץ בניתוח פנים, כאשר בין היתר הוא מתמחה בניתוחי מילוי קמטים, שאיבת שומן, הרמת עפעפיים, ניתוח אף, הקטנת חזה וכדומה, כאשר בין היתר הוא גם מוצא זמן להתנדב, מתוך מטרה לעזור גם לאנשים שידם אינם משגת, ועל כן הוא פועל בתחום באופן הומניטרי כבר למעלה מעשר שנים. מכאן שאם גם אתם זקוקים לניתוח קוסמטי כזה או אחר ואתם מבקשים לצאת מרוצים – התשובה לפניכם.

לחצו לקריאת כתבה שהתפרסה בידיעות אחרונות פורופסור אייל וינקלר

Sorry, comments are closed for this post.